Darujme Vianoce 2015

Väčšina ľudí si aspoň na Vianoce spomenie na ostatných ľudí, ktorým sa nevedie až tak dobre ako im. Preto aj my chceme znovu ponúknuť občanom mesta možnosť urobiť niečo pre druhých. Tak ako minulý rok, v sobotu 19.12 budeme celý deň za pomoci mladých dobrovoľníkov prijímať potraviny v Kauflande, ktoré sa ľudia rozhodnú darovať pre nami vybrané chudobné rodiny Púchova. Ak sa k tomuto úmyslu chce niekto pridať, kto v Kauflande tú sobotu nemôže byť, môže nám poslať aj finančný príspevok na účet nášho občianskeho združenia.

Potraviny potom budú rozdelené a poslané tým , ktorí to naozaj potrebujú a budú mať tak o trošku krajšie Vianoce…

A už máme po úspešnej akcii…

19. december bol dôležitý pri 65 rodín nášho mesta, ktorým bola určená naša zbierka. Vyzbierali  sme 8 veľkých nákupných košov a 10 krabíc potravín a drogérie a K tomu tri krabice potravín vyzbierali aj v obchode s potravinami z Horných Kočkoviec. Je to výrazne viac ako roky doteraz. Tieto Vianoce budú príjemnejšie pre viacerých núdznych v našom meste.

Je to dielo mnohých dobrovoľníkov, nielen nášho združenia. S vďakou spomeniem aspoň mladých ľudí, ktorí stáli počas celého dňa pri košíkoch a prijímali darované potraviny:

Dominika Paliesková

Alžbeta Schuegerlová, Vanda Veselská, Kristínka Klobučníková

Lívia Luhová

Lenka Kačíková, Majka Kučerová

Kristínka Bizoňová, Koncová Nina

Kučíková Aneta, Kučík Adam

Terezka Bieliková

Kajka Janypková, Kristínka Littová

Monika Kotlasová, Michal Loduha

Adam Chano

Tu sú niektorí z našich dobrovoľníkov:

Ďakujeme z celého srdca všetkým dobrovoľníkom, ale aj všetkým, ktorí urobili tohoročné sviatky krajšie tým, že prispeli darčekom do nákupných košov. Robiť dobro by malo byť človeku samozrejmým. Prináša to do duše pravý pokoj.