Postrehy z aktivít v rámci dňa rodiny v areáli CZŠ sv. Margity

Bolo to nádherné vidieť stovky detí a ich rodičov spolu na našej akcii. Keby súťaže ako napr. chodenie na chodúľoch, hod lietajúcim tanierom, prekážková dráha, alebo streľba lukom neboli pre nich zaujímavé, nezúčastnili by sa na nich. Potešilo nás aj množstvo reklamných darčekov, ktoré sme pre deti dostali od mnohých firiem, bánk a poisťovní nášho mesta. Tak sme mohli obšťastniť veľa detí. Najväčšie prekvapenim asi bola podpora od Kočkovskej pekárne. Dostali sme od nich 200 veľkých moravských koláčov! Deti si na nich i ďalších sladkostiach od nás dobre pochutili.
Tiež sme nepredpokladali, že zložíme toľko mužstiev na futbalový turnaj na umelom ihrisku za školou. Deti i rodičia Žemlovcov, Janypkovcov, Chromekovcov, Brišovcov, Cíbikových, Cibulkových, Daškovcov ale i Štamprlíci a Borci sa dobre „vybláznili“ v naháňaní za loptou. Brišovci sa víťazný pohár určite zaslúžili, boli brilatní.
Aký dojem ste z toho všetkého mali vy? Páčilo sa alebo bolo niečo zanedbané? Ak nám chcete o tom niečo napísať, potešíme sa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *